+380 (93) 32... показать
Яблуня Ренет Симиренка /Яблуня Ренет Симиренка/ Malus Renet Simirenko C7.5, h 170 див.
Яблуня Ренет Симиренка /Яблуня Ренет Симиренка/ Malus Renet Simirenko C7.5, h 170 див. ##от компании## Ворзель Сад - ##фото## 1

Яблуня Ренет Симиренка /Яблуня Ренет Симиренка/ Malus Renet Simirenko C7.5, h 170 див.

В избранное
Заказать звонок
Задать вопрос
350 ₴
В наличии
Код: 113

Доставка

Возможность доставки наложенным платежом уточняйте
Транспортная компания
Курьерская служба
Новая Почта
Подробнее о доставке

Оплата

Наложенный платеж
Оплата курьеру по г. Киев
Оплата при самовывозе по г. Киев
Контактная информация
Телефоны
+380 (93) 32... показать
Адрес
8296, Украина, Киевская обл., Ворзель, Ворзель, садове товариство Ясна Поляна на карте

Описание

Ренет Симиренка — зимовий сорт яблуні домашньої невідомого походження.

Характеристика: горщик 7,5 л ( 7,5), висота 170 див.

Дерево сильноросле, вище середніх розмірів, з широкоокруглою розлогою, найчастіше казаноподібною, густою кроною.

Кора штамба і гілок темно-сіра з коричневим, на сонячній стороні — з помаранчевим відтінком. Міцні нижні скелетні гілки відходять від стовбура під кутом 55-70°, верхні — майже під прямимо. Пробуджуваність бруньок вища за середню, пагоноутворювальна здатність висока.

Тип плодоношення — змішаний. Плодоношення в південних садах нерідко виражено на тогорічних приростах.

Пагони середньої товщини, помітно колінчаті, прямі або дещо вигнуті, зеленувато-бурі, сильно опушені, з дуже дрібними, але рідкісними чечевичками.

Листи подовжені, яйцеподібні, з округлою, в ряді випадків зі звуженою основою і подовженою верхівкою, з витягнутим, скрученим кінчиком; сильно зігнуті і сильно складені у вигляді човника, слабозморшкуваті в середній частині, з дрібними одне-двоякозубчатими краями. Листова пластинка утворює зі стеблом кут 90 ° або трохи більше. Опушення середнє, світле. Забарвлення світло-зелене, поверхня слабо блискуча, черешок середніх розмірів, прилистки ланцетні або вузькоовальні.

Квітки середні, блюдцеподібні, білі, з неопушеною колонкою маточок середньої довжини, рильця яких розташовані на рівні тичиночних пиляків. Цвітіння середньопізнє.

Сорт самобезплідний. Найкращі запилювачі: Айдаред, Корей, Голден Делішес, Кубань спур, Пам'ять Сергєєву, Антонівка кам'янської яничка, Антонівка звичайна, Кальвіль сніговий, Кальвіль донецький.

Плоди середнього або вище середнього і навіть великого розміру, за формою від сплощеної округло-конічної до плоско-округлої, де асиметричні; поверхня рівна, гладка. Основне забарвлення при зніманні світло-зелене або білі-зелене, з білуватою мінливістю і численними світлими округлими великими підшкірними крапками. Особливою ознакою сорту є наявність бородавчастих утворень до 7 мм у діаметрі з оржавленістю по поверхні, іноді до 2-3 на одному плоді. У південних садах для сорту характерна наявність тьмяно-малинового на сонячному боці яблук рум'янцю, особливо при пізньому зніманні. Звичайний термін знімання плодів — кінець вересня — початок жовтня. Плоди добре утримуються до знімання. Тривалість зберігання — до червня, а для садів із залуженням — і більше, смак плодів гармонійно насичений. Товарність плодів — залежно від агродогляду — 90%.

М якуш білий, з зеленуватим відтінком, посеред періоду зберігання — світло-білий, щільний, дуже соковитий, ароматний, відмінного гармонійного смаку, винно-солодкий, з приємним пряним присмаком. Оскільки сорт зимовий, то нестиглий плід має кислий смак із терпкуватістю, які проходять після остаточного дозрівання (кінець вересня-жовтень). Цей сорт після закладання на зберігання може навіть поліпшувати свій смак — особливо, коли яблука збирали недозрілими. Смак при цьому стає більш солодким, терпкість зникає, кислість зменшується. В кінці весни-ближче до літа плоди іноді можуть ставати рихлими, як вата. Смак при цьому погіршується.

Яблуня добре зростанні на досить пухких і вологих, але не перезволожених грунтах: середніх суглинках і легких чорноземах. Грунт повинен бути пухким, вологою, без перезволоження, рН - 6,1-6,5.

Зимостійкістьслабка: на півдні пошкоджується навіть деревина штамбів, але завдяки хорошій здатності утворювати пагони, крона до плодоношення відновлюється вже на третій рік.

Має високу посухо - та жаростійкість сорту.

Відведіть під яблуні відкрите, але тіхе місце, де максимально поєднуються сонячне тепло і легкий вітерець, але без протягу і сильних вітрів. Молоді саджанці садіть окремо від старого саду і далеко від дому. Весняну посадку проводять на початку квітня. Відстань між саджанцями яблунь має становити 4 м, а між рядами - 6 м.

Придбати цю або іншу рослину, а також отримати професійні рекомендації щодо вирощування рослин Ви можете в садовому центрі "Ворзель-Сад"

Якщо Ви хочете бути в курси новинок в світі ландшафтного дизайну, а також постачання нових ексклюзивних рослин - підписуйтесь на нашу Viber спільноту.

Характеристики

Код товара
113

Подобные товары